Fusie Ad van Geloven en Royaan onder de loep

dinsdag 14 februari 2012
Onderzoek fusie Ad van Geloven en Royaan
De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) onderzoekt of snackfabrikanten Ad van Geloven en Royaan wel mogen samengaan.

De 2 partijen maakten in november 2011 bekend samen te willen gaan. De Europese Commissie gaf hen groen licht en verwees de zaak voor verder onderzoek door naar de NMa.

Die heeft inmiddels een verkennend onderzoek gedaan en neemt nu maximaal 13 weken de tijd om te onderzoeken of de voorgenomen fusie de mededinging op de Nederlandse markt op significante wijze zou kunnen belemmeren.

Volste vertrouwen
Peter Doodeman, ceo van Ad van Geloven: "Wij blijven het volste vertrouwen hebben in het slagen van deze fusie en zijn er onverminderd van overtuigd dat onze samenvoeging geen negatieve gevolgen zal hebben voor afnemers op de retail- en foodservicemarkt. De overlap op de Nederlandse snackmarkt is beperkt omdat we grotendeels verschillende segmenten en doelgroepen bedienen."

"In het krokettensegment bedienen onze wederzijdse merken verschillende kanalen en consumentengroepen. En in de productie van snacks onder private-label blijven er na de samenvoeging in elk segment minimaal 3 sterke concurrenten over, nog afgezien van de concurrentie uit het buitenland en vanuit aanpalende markten."

---
Twitter-account
Fastservice Entree.
Nieuwsbrief
Fastservice Entree.

Abonnement
Fastservice Entree.
Doorsturen
Reageren
Geen reacties

E-mail:
Wachtwoord:
Registreren Wachtwoord vergeten

Gerelateerde berichten

  • Er zijn geen gerelateerde berichten.


HorecaEntree videokanaal






Tweets: [X]
Horecablog (Marjon Prummel)   Gezelligheid @dewalvis op Terschelling! http://t.co/Acz3XMBo

2012-05-19T12:35:56Z
coenschelfhorst (Coen Schelfhorst)   @Horecainnovatie veel plezier vandaag!

2012-05-19T11:09:53Z
FoodProfDay (FoodProfessionalDay)   RT @horeca_entree: Rode draad van kennisfestival @F4Y_festival, inclusief symposium voor koks, is dit jaar zout | http://t.co/I8Vg7AIk

2012-05-19T09:40:08Z
Horecainnovatie (Hugo Maat)   @Hermannus Dank! Wel superweer! #nietverdervertellen ;)

2012-05-19T09:19:01Z
1Waterlinie (Waterlinie)   @Horeca_Entree Er gaan wel meer dingen met eten/dineren samen. Alleen weinigen doen het :--))

2012-05-19T09:06:26Z
Hermannus (Hermannus Stegeman)   @Horecainnovatie dat dacht ik al te zien op de foto ;-) #veelplezier!

2012-05-19T08:52:36Z
Horeca_Entree (Horeca Entree)   Waarom sociale media en eten/dineren goed samengaan | http://t.co/fcmJb8Er

2012-05-19T08:49:02Z
Horecainnovatie (Hugo Maat)   @BizzMizzNL Hou mn ogen open ;) @efteling

2012-05-19T08:48:35Z
Horecainnovatie (Hugo Maat)   @Horecatrainer Misschien wil ik dat juist wel ;) @efteling

2012-05-19T08:45:16Z
Hermannus (Hermannus Stegeman)   @Horecainnovatie oeps, druk?

2012-05-19T08:33:26Z